УВАГА коронавірус.Святкуймо світлий Великдень вдома.

Шановні жителі Доманівської громади дотримуйтесь карантинних заходів, святкуйте світлий Великдень вдома. Обмеження аж ніяк не применшують сенс свята і не заважають збагачуватися духовно, допомагати ближньому, підтримувати віру в щасливе і радісне майбутнє, а також бажати добра, дарувати посмішки, вітаючи одне одного зі світлим святом  Воскресіння.

15:57 16.04.2020

ОГОЛОШЕННЯ!!!!

Доманівська селищна рада повідомляє жителів громади про те, що філією ДП «Лідієвське» ТОВ СП «НІБУЛОН»  з 15.04.2020 року планується проведення ОБРОБІТКУ ПЕСТИЦИДАМИ  від шкідників та бур’янів  орендованих полів, що розташовані в межах території Доманівської селищної ради.

11:43 16.04.2020

ПОПІКЛУЙТЕСЬ ПРО ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ!!!

З метою інформування громадян на території Доманівської ОТГ в смт.Доманівка на рекламоносіях розміщено інформацію про літніх людей, які входять до підвищеної зони ризику, про те, як захиститися від коронавірусної інфекції СОVID-19.

15:35 15.04.2020

До уваги жителів громади

Шановні жителі громади!

16:10 13.04.2020

До уваги жителів громади!

Доманівська  амбулаторія ЗПСМ,  яка орендує приміщення в КНП «Доманівська ЦРЛ»ДРР , працює  у звичному  режимі щоденно з 8.00 до 20.00, крім  вихідних, навіть в  умовах карантину.

11:52 09.04.2020

Підтримка сімей на час коронавірусу

У зв’язку з короновірусною інфекцією СОVID-19,  Доманівською селищною радою проводиться робота щодо створення неохідного запасу продуктів харчування сім'ям, що проживають на території селищної ради, які вкрай потребують допомоги.

11:41 09.04.2020