До відома операторів ринку, що провадять діяльність з реалізації харчових продуктів

Дата: 13.01.2021 12:03

Фото без описуЗ метою протидії обігу небезпечного, непридатного до споживання, неправильно маркованого харчового продукту, на   виконання розпоряджень головного  державного   ветеринарного  інспектора України  від 05.01.2021 № 1  «Щодо протидії фальсифікації ковбас,  ікри лососевої»   та від 05.01.2021 № 2 «Щодо протидії  фальсифікації масла  солодковершкового» та відповідно    до  повідомлень   ГО  «Громадський контроль  захисту  прав  споживачів» в рамках масмедійного  проекту «СТОП  ФАЛЬСИФІКАТ»  встановлено  факти  невідповідності виробництва  та/або обігу харчових продуктів операторами ринку:

- ковбасних  виробів  - ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат»,   ТОВ «Феракс»,    ТОВ «М’ясокомбінат Ювілейний», ПрАТ «Український Бекон»;

- ікри лососевої (горбуші) - ПрАТ «Дальриба», ТОВ «Флагман Сіфуд»;

- масла  солодковершкового   - ТОВ «Рихальський завод сухого молока», ТОВ «Еней», ТОВ «Фірма АПРЕЛЬ», ПП «Земледух В Т», ТОВ «Іва-Арт», ТОВ «Городенківський сирзавод», ТОВ «Інтер-мол», ТОВ «Терен-Про», ВАТ «Турківський молокозавод», ТОВ «Гранд Молпродукт», ТДВ «Яготинський молзавод, Золотоніський маслоробний комбінат», ПП «Рось» філія «Роменський молочний комбінат», ТОВ «Мілкіленд-Україна».