Інформація Доманівської селищної ради щодо розгляду електронної петиції щодо встановлення ретранслятора цифрового телебачення формату DVB-T2

Дата: 12.02.2021 15:35

Електронна петиція до Доманівської селищної ради.

Автор Матвеєва Світлана Миколаївна.

Шановні керівники Доманівської громади!

Сталася ситуація, коли мешканці Доманівської селищної ради перестали мати змогу користуватися кабельним телебаченням.

Враховуючи високу вартість цієї послуги та неможливість встановлення індивідуальних антен, просимо вас вирішити питання встановлення у громаді ретранслятора Т2, що забезпечить безкоштовне телебачення для усіх мешканців без виключення.

Питання інформування жителів дуже важливе, особливо у сільській місцевості. Дякую за розуміння і підтримку.

Доводимо до відома, що вище зазначена петиція зібрала відповідну кількість голосів і знаходиться на розгляді Доманівської селищної ради.

Забезпечення доступу до ефірного українського телебачення жителів громади є вкрай важливе, тому селищним головою Віктором Власюком проведено перемовини з власником існуючої телевізійної кабельної мережі ТОВ «ОРІОН», на жаль власник компанії знаходячись у скрутному фінансовому становищі не планує подальшої трансляції телевізійних каналів на території селища Доманівка.

Розуміючи всю важливість складної ситуації селищною радою надіслано клопотання представнику Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Миколаївській області щодо встановлення додаткового обладнання для якісної трансляції цифрового телебачення формату DVB-T2 у Доманівській громаді. Про що отримано наступну відповідь: у березні 2020 року Національна рада отримавши висновки УДЦР надала дозвіл провайдеру ТОВ «Зеонбуд» на встановлення передавачів для смт Веселинове, Доманівка та Єланець.  Але до цього часу обладнання не встановлено.

Тому прийнято рішення звернутись до голови Миколаївської облдержадміністрації Віталія Кіма, депутата ВРУ Артема Чорноморова щодо допомоги у вирішені цього питання, а також розглянути на найближчому засіданні постійних комісій з метою прийняття відповідних звернень до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та безпосередньо до ТОВ "Зеонбуд".

Намагаємось вирішити проблему у найкоротші терміни.

Перепрошуємо за незручності, будемо інформувати про результати вирішення питання.