До уваги роботодавців Доманівської громади!

Дата: 10.02.2021 09:21

Запрошуємо Вас скористатись сервісом служби зайнятості «Електронний кабінет роботодавця», який розміщений на сайті ДСЗ і доступний за посиланням www.dcz.gov.ua

Фото без описуУ «Електронному кабінеті» роботодавець має можливість переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, стан договорів на організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме.

В ЕКР передбачена можливість подання звітів за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», в тому числі і уточнювальних, в онлайн-режимі.

Передбачена можливість перегляду звітів за формою 4-ПН, 1-ПА, які подавались до служби зайнятості.

Разом з цим, інформуємо Вас про те, що на веб-сайті Державної служби зайнятості продовжено опитування роботодавців щодо задоволеності наданням послуг державною службою зайнятості та запроваджено новий етап опитування роботодавців про потребу в кадрах на 2021 рік у професійному розрізі, що здійснюється шляхом заповнення анкет у «персональних кабінетах роботодавців».

Тож шановні роботодавці, запрошуємо Вас до співпраці!

Щоб отримати доступ до власного ЕКР, звертайтесь до особистого консультанта Доманівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості для отримання логіну і паролю або за тел.: (05152)91044 або (05152)92985