Увага! Ускладнення погодних умов

Дата: 08.02.2021 15:16

08 лютого 2021 року на території області спостерігається ускладнення погодних умов, а саме: зниження температури, на дорогах ожеледиця, місцями дорожнє покриття засніжене.

Станом на 10.00 проїзд по дорогам області забезпечено.

Для забезпечення безперебійного проїзду дорогами області ведуться роботи щодо покриття автодоріг протиожеледними матеріалами. Особлива увага приділяється небезпечним ділянкам автодоріг: підйомам, спускам, мостам, поворотам.

На дорогах області працює 56 одиниць спецтехніки та 75 працівників, з них безпосередньо у місті Миколаєві обробку проводять із залученням 16 одиниць техніки та 17 працівників. За добу використано 540 тон піщаної суміші.

Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху на автодорогах державного значення здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття.

Для моніторингу стану автодороги Н-24 «Благовіщенське – Миколаїв» залучено мобільну групу ГУ ДСНС (1 од. тех. підвищеної прохідності, 3 особи).

Загалом ситуація контрольована.

Миколаївська облдержадміністрація нагадує, що під час роботи снігоприбиральної техніки водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.

Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього уху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

Шановні водії! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних!

Краще запобігти виникненням надзвичайних ситуацій.

Будьте уважні та обережні. Безпечних вам поїздок!

За інформацією Миколаївської облдержадміністрації