7 лютого відзначила 95- річний ювілей з Дня народження жителька Доманівки Батрак Валентина Миколаївна

Дата: 08.02.2021 16:32

Фото без описуЗ подарунками та привітаннями до ювілярки завітали секретар Доманівської селищної ради Вікторія Кузніченко, заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, начальник відділу соціального захисту та здоров’я селищної ради Світлана Маташнюк, начальник організаційноїї та кадрової роботи Ірина Міхенько та голова ради ветеранів Раїса Осадчук.

Валентина Миколаївна має великий життєвий та професійний досвід працювала у Доманівському районному управлінні сільського господарства.

Ювілярка з відомої родини нашого селища, вона - рідна сестра Героя Радянського Союзу Івана Миколайовича Лихого.

Бажаємо Вам шановна Валентина Миколаївна міцного здоров’я та душевного тепла, щастя світла в душі й вогника надії у серці, затишку в оселі, люблячих близьких за столом і доброї щирої посмішки на обличчі!