З червня розпочався перехідний період запровадження е-лікарняних

У червні розпочався перехідний період запровадження електронних листків непрацездатності, який триватиме до кінця серпня 2021 року. Протягом цього часу громадяни мають можливість отримати як електронний, так і паперовий листок непрацездатності.

13:10 30.06.2021

Вітання Доманівського селищного голови з Днем Конституції України

Шановні жителі Доманівської громади! 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу.  25 років тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію. Вона стала основою розбудови нашої незалежної демократичної держави.

08:10 28.06.2021

Привітання Доманівського селищного голови з Днем молоді

Шановна молодь Доманівської громади! Молодість — це світанок життя, це романтика, це світлі мрії про майбутнє, нескінчений молодечий запал. Сучасні, освічені й перспективні, ви — сьогодення нашої громади та України.

07:34 27.06.2021

Первомайське  управління доводить до  відома операторів ринку,  діяльність  яких пов’язана з обігом  зазначеного  харчового  продукту.

Первомайське управління доводить до відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з обігом зазначеного харчового продукту.

До Первомайського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області  ”Щодо повідомлення RASFF”.

08:33 25.06.2021