Психосоціальна підтримка жителів громади та внутрішньо переміщених осіб

Дата: 25.11.2022 15:27

В рамках співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, (Проєкт «Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України») Доманівська селищна рада створила у Центрі надання інтегрованих соціальних послуг кімнату психосоціальної підтримки.

Кваліфіковані психологи надають допомогу внутрішньо переміщеним особам, учасникам бойових дій,  членам сімей військовослужбовців, всім, хто опинився в складних життєвих ситуаціях і потребує підтримки.

Сьогодні, 25 листопада, проведений перший психологічний тренінг на тему "В пошуках щастя" для внутрішньо переміщених осіб.

Мета тренінгу: розкрити глибину розуміння поняття "щастя" для кожного з учасників, допомогти учасникам глибше засвоїти поняття "щастя" та сприяти розвитку унікального вміння володіти ним.

Завдання тренінгу:

• сприяти формуванню позитивної самооцінки й усвідомленню унікальності особистості кожної людини.
  • сприяти комунікативній культурі учасників, налагодженню позитивних стосунків у групі.
  • розвивати рефлексивні навички.

Незважаючи на такі перешкоди, як тимчасове вимкнення світла, тренінг успішно та результативно був проведений. Тому запрошуємо всіх бажаючих відвідати інші психологічні тренінги в  нашому закладі.