Звернення Доманівського селищного голови у День пам'яті жертв голодоморів

Дата: 26.11.2022 08:46

Фото без описуШановні жителі Доманівської громади! У XX сторіччі українці пережили три голодомори та наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу.  За короткий проміжок часу, від штучно створеного голоду, померло понад 3 мільйони українців. Вмирали цілими родинами, вулицями, селами.
Надзвичайно високу ціну заплатив український народ за нескореність, волелюбність і прагнення до незалежності. Ціну в мільйони людських життів.
Наш обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про всіх, хто не дожив, пам’ять про живих і ненароджених. Ніхто не має про це забувати.
Любіть Україну! Слава Україні!
Прошу вас приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали Свічку пам’яті!» сьогодні о 16:00 годині та засвітити свічку і залишити її на підвіконні в пам’ять про мільйони замучених голодом українців.

Селищний голова                                                            Віктор ВЛАСЮК