Дата: від до Скинути

Інформація щодо захворюваності на гостру респіраторну коронавірусну інфекцію COVID-19 у Доманівській громаді станом на 27 травня

Станом на 27 травня на території Доманівської селищної ради діє «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, у зв’язку з коронавірусною хворобою COVID-19.

11:38 27.05.2021

До уваги жителів Доманівської громади!

З 4 червня 2021 року у 3, 5 та 7 день тижня буде здійснюватись автобусні пасажирські перевезення за маршрутом Доманівка - Первомайськ та у зворотному напрямку.

09:18 27.05.2021

Запитання - відповіді щодо нового механізму призначення і нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.

16:28 26.05.2021

Інформація щодо захворюваності на гостру респіраторну коронавірусну інфекцію COVID-19 у Доманівській громаді станом на 26 травня

Станом на 26 травня на території Доманівської селищної ради діє «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, у зв’язку з коронавірусною хворобою COVID-19.

15:23 26.05.2021

Інформація щодо захворюваності на гостру респіраторну коронавірусну інфекцію COVID-19 у Доманівській громаді станом на 25 травня

Станом на 25 травня на території Доманівської селищної ради діє «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, у зв’язку з коронавірусною хворобою COVID-19.

13:57 25.05.2021

Про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Статтею 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) передбачено, що органи Пенсійного фонду щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи проводять перерахунок пенсії тим особам, які продовжували працювати та на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули не менше 24 місяців страхового стажу, або минуло не менше 24 місяців після призначення/попереднього перерахунку пенсії. Відповідно до статті 24 Закону, після 1 січня 2004 року обчислення страхового стажу здійснюється за даними про сплату страхових внесків поданих  страхувальниками до Державного реєстру загальнообов’язкового держаного соціального страхування.

08:29 25.05.2021

Інформація щодо захворюваності на гостру респіраторну коронавірусну інфекцію COVID-19 у Доманівській громаді станом на 21 травня

Станом на 21 травня на території Доманівської селищної ради діє «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, у зв’язку з коронавірусною хворобою COVID-19.

11:03 21.05.2021

Відзначили Всесвітній день вишиванки

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. У 2021 році він припав на 20 травня. Вишиванка – це своєрідний унікальний код українського етносу, національний символ, оберіг, який у своїх орнаментах кодує століття історії народу, його споконвічні вірування та магію любові до Всесвіту. Це – неповторний елемент одягу, який своїм корінням сягає глибокої давнини. І ми, як нащадки славних пращурів, маємо берегти національну традицію нашого народу.

10:28 21.05.2021