Головне із засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради

Сьогодні, 6 липня, виконкомом Доманівської селищної ради схвалено проєкт рішення селищної ради «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території  Доманівської селищної ради на 2022 рік».

16:27 06.07.2021

1 липня, відбулася зустріч Доманівського селищного голови Віктора Власюка з підприємцями Доманівської громади

Під час зустрічі обговорено проєкт рішення Доманівської селищної ради «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Доманівської селищної ради на 2022 рік».

15:55 02.07.2021

1 липня, відбулось хвилююче свято – випускний бал для вихованців Доманівського Центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Промінець»

Випускний бал - це свято радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідним навчальним закладом, однокласниками та вихователями, які впродовж багатьох років готували випускників до дорослого життя.

13:18 02.07.2021

Розпочато капітальний ремонт автомобільної дороги до сіл Трудолюбівка та Володимирівка, яка проходить територією Доманівської селищної ради

Розпочато капітальний ремонт під'їзної автомобільної дороги до сіл Трудолюбівка та Володимирівка, яка проходить територією Доманівської селищної ради.

10:01 02.07.2021

До уваги представників аграрного бізнесу Доманівської громади

Запрошуємо аграріїв, яких цікавлять розвиток овочівництва та ягідництва взяти участь  у навчальному тренінгу: «Овочева теплична ферма – успішний старт» який проводитиме Асоціація «Ягідництво України» і ГС «Інноваційне фермерство та кооперація» в рамках програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.

17:47 01.07.2021

Роз'яснення щодо організації виплати та доставлення пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів

Доманівська селищна рада оприлюднює відповідь Міністерства Інфраструктури України щодо організації виплати та доставлення пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів таких грошових виплат.

15:22 30.06.2021