Вітання Доманівського селищного голови з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Дата: 04.11.2022 08:12

Фото без описуШановні працівники соціальної сфери! Відзначення вашого професійного свята – це справедлива подяка за щоденну працю. На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота – соціальна підтримка і допомога тим, хто найбільше її потребує: літні люди, соціально незахищені, із обмеженими можливостями, чи тих хто волею долі опинився у складних життєвих обставинах. Робота працівників соціальної сфери вимагає не  просто сумлінного виконання службових обов’язків, а насамперед людяності, розуміння, милосердя.

Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. Це свято, яке по праву належить тим, хто створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Щодня ви приходите на допомогу людям, проявляєте співчуття і терпіння, нерідко забуваючи про власні проблеми.

Тож прийміть найщиріші слова вдячності за щоденну, наполегливу та самовіддану роботу. Бажаю вам міцного здоров’я, миру, терпіння та злагоди.

Селищний голова                                                                  Віктор ВЛАСЮК