Відверто про «нашу» первину медицину

З початку введення у дію медичної реформи, якщо не брати до уваги  підписання декларацій, розвиток первинної ланки медицини в Доманівці чомусь призупинився, на відміну від наших судів.

14:53 30.07.2021

Первомайське   управління  Держпродспоживслужби у Миколаївській області попереджає!

Первомайське управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області попереджає!

Гострі кишкові інфекції — одні з найпоширеніших інфекційних захворювань, які можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо у дітей. Зазвичай ГКІ спричинено бактеріями або вірусами, які потрапляють в організм людини із зараженою їжею чи водою.

08:43 30.07.2021

Продовжуються роботи з відновлення мереж водопостачання  Доманівської громади

Продовжуються роботи з відновлення мереж водопостачання Доманівської громади

Сьогодні, 29 липня, Комунальним підприємством "Доманівське" Доманівської селищної ради (водомережа) на розі вулиць Свободи та Олександра Ливадара був здійснений "прокол" для подальшої заміни частини старого водогону.

18:50 29.07.2021

Повідомлення про засідання десятої сесії Доманівської селищної ради восьмого скликання

6 серпня 2021 року о 10-й годині у залі засідань селищної ради відбудеться засідання десятої сесії Доманівської селищної ради восьмого скликання (селище Доманівка, вул. Центральна, 48).

17:15 28.07.2021

До відома жителів селища Доманівки

Шановні жителі селища Доманівки, звертаємо вашу увагу, що 31 серпня спливає термін сплати податків за земельні ділянки та нерухоме майно.

16:27 27.07.2021