Швидкісний інтернет у віддалені села Доманівської громади

9 червня 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції для реалізації  проєкту «Інтернет субвенція» 670 громадам. Доманівська громада пройшла конкурсний відбір та отримала кошти на підключення швидкісного інтернету для шкіл, бібліотек, клубів, фельдшерських пунктів в селах Вікторівка, Зелений Гай, Кузнецове, Володимирівка та Олександрівка.

17:08 10.06.2021

Внутрішньо переміщених особи, які проживають на території Доманівської селищної ради зможуть скористатися пільговим кредитом для придбання житла

Миколаївським регіональним управлінням Держмолодьжитла найближчим часом розпочнеться реєстрація внутрішньо переміщених осіб, які не мають у власності житла на території України (крім житла, розташованого на непідконтрольній території) для надання пільгових іпотечних кредитів.

16:16 10.06.2021

До відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з обігом харчових продуктів!

До Первомайського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області ”Щодо повідомлення RASFF”.

09:21 08.06.2021

До уваги жителів селища Доманівка!

За інформацією Доманівської дільниці Вознесенського відділення АТ «Миколаївгаз» у селищі Доманівка 14 червня 2021 року з 9-00 години у зв’язку з проведенням ремонтних робіт  буде припинено газопостачання по вулицях: Мересьєва, Пастера, Богдана Хмельницького, Жовтнева, Зелена, Лихого, Нова, Механізаторів та Дружби.

13:44 07.06.2021

Інформація щодо захворюваності на гостру респіраторну коронавірусну інфекцію COVID-19 у Доманівській громаді станом на 7 червня

Станом на 7 червня на території Доманівської селищної ради діє «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, у зв’язку з коронавірусною хворобою COVID-19.

11:52 07.06.2021

4 червня відбулось засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради.

Під час розгляду питання «Про роботу Комунального некомерційного підприємства «Доманівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Доманівської селищної ради, якість та доступність медичного обслуговування, забезпечення надання населенню первинної медичної допомоги за місцем проживання» на роботу директора КНП «Доманівський центр первинної медико-санітарної медицини» Наталії Подолян прозвучало чимало критики. Члени виконкому засудили ідею скорочення наявної мережі ФАПів, відмітили некомпетентність, бездіяльність та не зацікавленість директора ПМСД у подальшому розвитку первинної ланки медичної допомоги Доманівської громади.

16:04 04.06.2021

Інформація щодо захворюваності на гостру респіраторну коронавірусну інфекцію COVID-19 у Доманівській громаді станом на 3 червня

Станом на 3 червня на території Доманівської селищної ради діє «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, у зв’язку з коронавірусною хворобою COVID-19.

13:28 03.06.2021