Дата: від до Скинути

Запрошуємо усіх безробітних та малозабезпечених взяти участь у проекті «Рука допомоги»

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців. Механізми цієї програми були успішно апробовані в пілотному проєкті «Рука допомоги», який був реалізований Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в межах проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» у 2016-2019 роках. Тоді понад 230 довготривалих безробітних у трьох областях отримали безвідсоткову поворотну допомогу від держави на початок власної справи. Більш як 90% з них успішно працюють і сьогодні.

11:24 15.07.2021

Дитині потрібна сім’я!

Сімейні форми виховання - є тимчасовою формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Метою створення прийомної сім’ї та дитячого будинку сімейного типу є забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей, які не мають піклування батьків.

10:05 12.07.2021