Відзначили день Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 09:58

Фото без описуШановні земляки! Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи! Щорічно в цей день вся Україна схиляє голови та вшановує світлу пам'ять героїв Небесної Сотні, що віддали своє життя за справедливість та бажання жити у вільній країні.

Назавжди у наших серцях залишиться пам'ять і скорбота за покладенні життя Герої, усіх хто віддав життя захищаючи рідну землю від агресора.

Низький уклін солдатам, які захищали та нині захищають нашу територіальну цілісність.

Усім нам бажаю миру, злагоди і непохитної віри у краще майбутнє, яке обов’язково настане. Нехай Господь нас всіх оберігає, а Матір Божа покриває від всякого зла. Мирного неба над головою і рідної землі під ногами! Слава Україні!

Селищний голова                                                               Віктор ВЛАСЮК