Шановні земляки!

Сьогодні ми з вдячністю і любов’ю вшановуємо колишніх партизанів і підпільників, усіх, хто в роки Другої світової війни став до нерівного бою з фашистськими окупантами.

Партизанський рух був масовим виявом високого патріотизму сотень тисяч добровольців, самовіддана боротьба яких за свободу вважається одним із важливих чинників перемоги над ворогом.

Антифашистський опір Українського народу – це історія героїзму і жертовності наших батьків і дідів. Наш святий обов’язок берегти пам’ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі. Низький уклін Вам, дорогі ветерани, за вашу бойову звитягу й важку працю у повоєнні роки, за батьківську підтримку у розбудові незалежної української держави.

Від щирого серця зичу всім миру, міцного здоров’я, щастя, довголіття і добра!

З повагою,

селищний голова Олександр Дога