Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Засідання робочої групи з підготовки та впровадження Плану удосконалення послуги «Вуличне освітлення»

24 вересня відбулось п’яте засідання робочої групи по розробці Плану  покращення послуги вуличне освітлення на 2018 – 2020 р. р. по об’єднаній територіальній громаді Доманівської селищної ради.

На завершальному етапі робочою групою остаточно визначено напрямок та цілі роботи, а саме: удосконалення нормативно – правової бази, технічної інфраструктури та безпеки для покращення вуличного освітлення в ОТГ, забезпечення фінансування послуги з бюджету та розрахунок витрат на обслуговування системи вуличного освітлення, визначення необхідності обов’язкової участі громади в моніторингу задоволення послугою вуличного освітлення. Робоча група остаточно визначилась, що до Плану покращення послуги потрібно включити 13 проектів та визначилась з коротко -, середньо – та довгостроковістю пріоритетних завдань, що ґрунтуються на пріоритетності проектів.

А також  програмним спеціалістом Наталією Сафроновою надано інструкції щодо заповнення Картки проекту, яка в подальшому буде розроблятися робочою групою окремо по кожному проекту.

На даному етапі робота завершена. Чекаємо погодження Плану покращення послуги вуличного освітлення  на 2018 – 2020 р. р. для впровадження його в дію.« повернутися до списку новин