Про скликання позачергової ХХІV сесії Доманівської селищної ради першого скликання

Дата: 26.09.2018 09:46

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення, що відповідно до статей 42,46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 28 вересня 2018 року о 14 годині відбудеться позачергова ХХІV сесія селищної ради першого скликання.

Місце проведення сесії – кабінет селищного голови адміністративної будівлі селищної ради.

Проект порядку денного:

1.Про створення тимчасової контрольної комісії селищної ради з питань дотримання законодавства про працю Доманівським навчально-виховним комплексом «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», який перебуває у комунальній власності Доманівської селищної ради.

Доповідач:  заступник селищного голови Власюк В.Д.

Співдоповідач: спеціаліст-юрист Савін Д.С.

2.Про затвердження логотипу об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради.

Доповідач: керуючий справами виконавчого комітету Соловей І.А.

Доманівський селищний голова                                                                            О.О.Дога