Шановна громадо!

Свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього – це торжество справедливості і утвердження віри і надії в серці кожного християнина, засвідчення нами своєї любові до Розп’ятого Христа та данина шани і честі Його Хресному Знамену, який є символом перемоги Добра над злом, Життя над смертю.

З нагоди величного релігійного свята прийміть найщиріші вітання! Нехай це свято принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи на благо та добробут наших родин!

З повагою,

селищний голова Олександр Дога