Вшанування пам'яті до Дня визволення України від фашистських загарбників

Дата: 26.10.2018 15:54

У п’ятницю, 26 жовтня представники селищної ради взяли участь у заході до Дня визволення України від фашистських загарбників «Пам’ять героїв безсмертна», який відбувся смт Доманівка біля  братської могили воїнів – визволителів.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять про героїв-земляків, полеглих на фронтах Другої світової війни.

В знак шани, поваги і пам’яті за всіма загиблими в роки війни були покладені квіти до підніжжя меморіалу полеглим воїнам-визволителям та фронтовикам-доманівцям.

Цього ж дня перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Фалько, представники Доманівської селищної ради, голова районної організації ветеранів війни та праці Раїса Осадчук завітали з привітаннями на знак щирої вдячності за фронтові подвиги, за мужність і героїзм до ветеранів учасників бойових дій у роки минулої війни Анатолія Терентійовича Дударя та Павла Степановича Кипорука, вручили квіти та фронтові продуктові пайки.