Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Привітання селищного голови з нагоди 74-річниці визволення України від фашистських загарбників

Шановні  жителі Доманівської громади, дорогі ветерани, учасники ІІ Світової війни!

Щиро вітаю всіх вас з  Днем визволення України від фашистських загарбників. Це одне із найсвященніших свят для українського народу.   Військові дії під час ІІ Світової війни відбувалися на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до 28 жовтня 1944 року. За перемогу  в ній наш народ заплатив життями мільйонів українців. І сьогодні, коли на сході нашої держави йде неоголошена війна, коли гинуть сотні захисників, кращих синів українського народу, ми, як ніколи, розуміємо, якою дорогою ціною здобувається свобода і незалежність України.

Низький синівський уклін та найщиріші слова вдячності дорогим  нашим ветеранам, які  74 роки тому визволили українську землю від фашистської навали, дали можливість нам жити під чистим, мирним небом, розбудовувати країну,  ростити дітей.

 Міцного вам здоров’я і довгих років життя.  Ніколи  ми не забудемо і завжди пам’ятатимемо  подвиг тих, хто віддав своє життя за мир на українській землі.

Бажаю всім жителям громади щастя і добра,  щоб нарешті на  українській землі знову запанував мир  і спокій, а мрії про вільну, успішну, процвітаючу європейську  Україну здійснилися.

Щиро дякую усім ветеранам Другої світової війни, учасникам визвольної боротьби, сучасним героям за самовідданість і любов до Батьківщини.

Честь вам і слава!

Слава Україні!

       

З повагою, селищний голова

Олександр Дога

 

 « повернутися до списку новин