Увага! Приймаються пропозиції по формуванню бюджету Доманівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Приймаються пропозиції по формуванню бюджету Доманівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. Для залучення представників громади 10 населених пунктів Доманівської  ОТГ до участі в формуванні селищного бюджету на 2019 рік проводиться захід «Бюджет 2019 – пропозиції». Кожен житель Доманівської ОТГ може внести пропозиції в довільній формі чітко та конкретно сформульовані, які на його думку мають бути враховані в бюджеті 2019 року. Пропозиції приймаються  на електронну адресу selrad@ukr.net  або за телефоном бугхалтерії Доманівської селищної ради  тел. 9-13-60, у термін до 12 листопада 2018 року.