Семінар заступників з виховної роботи на тему: «Організація виховної роботи в закладах освіти на 2018/2019 навчальний рік»

30.10.2018р. на базі Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбувся семінар заступників з виховної роботи на тему: «Організація виховної роботи в закладах освіти на 2018/2019 навчальний рік», де також взяли участь  педагоги-організатори та  психологи закладів загальної середньої освіти Доманівської селищної ради.

На семінар було запрошено Андрєєву О.А. - спеціаліста апарату Доманівської селищної ради, яка працює з сім’ями, стоїть на захисті прав малолітніх та неповнолітніх дітей та довела до відома інформацію про співпрацю та схему взаємодії між суб’єктами соціальної роботи.

У ході проведення семінару розглядалися такі питання: «Про посилення патріотичного виховання дітей та молоді», «Про антитерористичний захист», «Про деякі питання організації в закладах освіти виховної роботи щодо безпеки та благополуччя дитини у 2018/2019 навчальному році».

Усі присутні  працювали у групах на тему: «Побудова виховної роботи у школі».

На завершення для учасників було проведено методичну хвилинку «Сходинки до вдосконалення», де кожен зміг для себе визначити чого вже досягнуто в професійній діяльності, а до чого ще потрібно прагнути.

Учасники поділилися своїми знаннями, знайшли відповіді на питання.