Відбулося чергове засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку

21 серпня  відбулося чергове засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку громади. На ньому були присутні експерти з місцевого економічного розвитку Володимир Крижанівський, Володимир Воробей та програмний спеціаліст програми DOBRE Наталія Сафронова.  На засіданні були остаточно узгоджені попередньо обговорені бачення та цілі економічного розвитку, план дій щодо досягнення поставлених цілей, сформульована орієнтовна схема фінансування потенційних проектів. Після чого відбулося жваве обговорення, уточнення проектних ідей. Учасники засідання пропонували власне бачення ключових напрямків розвитку території. Члени робочої групи обмінялися думками та баченнями щодо пріоритетних проектів для громади та визначили три основних напрямки, які в подальшому будуть подані на розгляд комісії експертів з місцевого економічного розвитку.

16:03 22.08.2018

Проведено третє засідання робочої групи з підготовки та впровадження Плану удосконалення послуги в рамках програми DOBRE

21 серпня в селищній раді Доманівської об’єднаної територіальної громади згідно графіка проведено третє засідання робочої групи з підготовки та впровадження Плану удосконалення послуги в рамках програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» - вуличне освітлення.

14:15 22.08.2018

20 серпня 2018 року відбулося засідання постійної комісії Доманівської селищної ради з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

На засіданні постійної комісії Доманівської селищної ради з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг розглянуто клопотання  директора ТзДВ «Доманівське АТП 14844» про забезпечення населення водою вулиць Лихого, Богдана Хмельницького, Жовтнева смт Доманівка та звернення жителів вищевказаних вулиць щодо надання якісної послуги з водопостачання. В роботі комісії взяли участь директор ТзДВ «Доманівське АТП 14844» Устименко Л.Г., директор комунального підприємства «Доманівське» Ковбель А.А.,  селищний голова Дога О., заступник селищного голови Власюк В., секретар ради Шульгіна Г ., спеціаліст –юрист Савін Д. Комісією запропоновано створити робочу групу для подальшої роботи по вирішенню даного питання.

16:22 20.08.2018

ГРИП ПТИЦІ!

Грип- це висококонтагіозне захворювання  птиці, що  характеризується  пригніченням септицемією, ураженням распіраторної системи та системи травлення.

08:34 20.08.2018

Про скликання ХХІІ сесії Доманівської селищної ради першого скликання

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення, що відповідно до статей 42,46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 22 серпня 2018 року о 10 годині відбудеться ХХІІ сесія селищної ради першого скликання.

11:55 17.08.2018

16 серпня 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій

На засіданні постійних комісій з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, фізичної культури, молоді та спорту, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики,засобів масової інформації розглянуто питання щодо ефективного та економного використання коштів з державного та місцевого бюджетів закладами освіти,  про недостатність коштів освітньої субвенції, а також обговорено заходи по вирішенню проблем та їх реалізацію.

15:08 16.08.2018

1. Детальний план території  вулиці Мельнична,31 смт Доманівка Доманівського району Миколаївської області для реконструкції АЗС з встановленням автомобільного газозаправного пункту, розроблено з метою узгодження намірів забудови щодо реконструкції АЗС з встановленням автомобільного газозаправного пункту, визначення містобудівної документації та уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території земельної ділянки по вул.Мельнична,31 в смт.Доманівка.

13:08 16.08.2018

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

На Миколаївщині успішно тривають системні та комплексні заходи щодо поетапного переходу військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

10:51 14.08.2018