Новорічне відлуння добрих сердець!

Дата: 08.01.2019 16:33

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, свято, здійснення мрій, піднесений настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш.

Не оминув радісний, святковий настрій і Доманівський Будинок дитячої творчості. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі вихованці з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна новорічна казка з святим Миколаєм, Дідом Морозом, Снігуронькою, яскраво-казковим святом та, звичайно ж, піснями і танцями біля красуні-ялинки.

Діти дружно готувалися до них. Прикрашали Будинок дитячої творчості власноруч виготовленими сніжинками та гірляндами вихованці гуртків «Столяри-конструктори» (керівник Каліновський О.Г.) та «Моделювання іграшок-сувенірів» (керівник Олійник Н.В.), малювали малюнки вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Коломієць Л.А.). Вихованці гуртків вокального, хореографічного, театрального напрямів та фізкультурно-спортивного (керівники Миронюк Ж.А., Лацановська І.М., Матвєєва С.М., Дудко Н.К., Дудко С.М.) розучували пісні, танці та новорічні вітання. Чекали і дочекались! Напередодні канікул, 28 грудня 2018 року, у навчальному закладі позашкільної освіти відбулося зимове новорічне дійство для вихованців Будинку дитячої творчості, яке нікого не залишило байдужим.

Новорічне свято пройшло у цікавій формі. Ведучими та головними дійовими особами свята були вихованці гуртка «Культура мови та спілкування» (керівник Дудко Н.К.). Вони показали свою акторську майстерність у ролях Снігуроньки, Зими, чортенят, сніжинок та помічників Санта Клауса. До новорічного дійства всі гуртківці готувалися наполегливо. Вокальні колективи «Мажорчики» та «Гарний настрій» (керівник Миронюк Ж.А.) створили присутнім своїми новорічними піснями чудовий святковий настрій. Масу позитивних емоцій своїми виступами подарували дітям та батькам вихованці гуртка «Дитячий фітнес» (керівник Дудко С.М.). Вихованці гуртка «Сучасної хореографії» (керівник Матвєєва С.М.) зачарували глядачів чудовими танцювальними композиціями. Молодша  група вихованців хореографічного колективу «Топ денс» (керівник Лацановська І.М.) порадувала всіх своєю безпосередністю, а середня та старша групи цього ж колективу - сучасністю виступів.

На сцену також  вийшли й педагоги навчального закладу та дорослі аматори сцени, щоб створити справжнє Новорічне дійство.

Святкового настрою додали дітям і солодощі, які надала підприємець, голова батьківської піклувальної ради Доманівського Будинку дитячої творчості  Гилко О.М.

Діти отримали багато незабутніх вражень, позитивних емоцій та показали свої таланти під час виступів.

Сподіваємось, що цей святковий настрій у дітей залишиться надовго!