Відбір кандидатів на військову службу за контрактом

Дата: 18.02.2019 09:30

Відповідно до Розпорядження № 29 Доманівського районного військового комісаріату від 11.02.2019 року щодо роботи з пошуку та відбору кандидатів на військову службу за контрактом, збільшення показників відбору на військову службу за контрактом у військових частинах Збройних Сил України та військовому резерві Збройних Сил України, планується організація відбору кандидатів за рахунок військовозобовязаних, які були звільнені з військової служби та з числа призовників, які підлягають призову, а осіб які виявлять бажання проходити військову службу за контрактом буде направлено до Доманівського районного військового комісаріату для проведення співбесіди.

ПЛАНОВЕ ЗАВДАННЯ

по відбору кандидатів на військову службу за контрактом та військову службу за контрактом в резерві, сільським радам Доманівського району Миколаївської області для комплектування Збройних Сил України на лютий 2019 року

Доманівська ОТГ

Всього по ОТГ