Поетична пристань

08 лютого 2019 року у залі Доманівської селищної ради, з метою  формування  національної свідомості школярів, розвитку у дітей любові до Батьківщини, до рідної мови, виховання почуття патріотизму, виявлення творчих здібностей та обдарувань підростаючого покоління відбувся  І етап  Обласного конкурсу  читців-декламаторів «Поетична пристань».

Діти-учасники  із Доманівського НВК, Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Царедарівської філії Доманівського НВК та Будинку дитячої творчості читали вірші гумористичної  і патріотичної тематики та змагалися у двох вікових категоріях: від 10 до 14 та від 14 до 18 років.

Святково одягнені, рішучі, веселі – такими постали конкурсанти перед фаховим журі та показали високий рівень володіння основами художнього читання й сценічної культури, проникливо передавали особливості образів обраних ними творів, емоції і почуття поезії. майстерно оволодівали увагою глядачів.

Їх виступи перетворилися на справжній концерт і супроводжувалися гучними оплесками. Учні  показали себе вправними  артистами та патріотами своєї країни.