"День здоров'я" в Доманівському ДНЗ №2

15 лютого в  Доманівському ДНЗ №2, в святково прикрашеному  музично-спортивному залі  зібралися  діти всіх груп, для проведення «Дня здоровя» . В програмі проведення дня здоров’я  музичний керівник та вихователі  організували  калейдоскоп  рухливих ігор та розвагу «Казковий дивосвіт» із залученням казкових героїв. Вихованці із задоволенням прийняли активну участь у спортивних іграх та естафетах. У всіх  дітей був піднесений, бадьорий настрій.
Педагоги донесли до малят, що здоров’я – це безцінний дар. Без нього дуже важко зробити життя цікавим, багатогранним і щасливим. Тому здоров’я треба берегти і зміцнювати. Дотримуватись режиму дня, раціонально харчуватися, займатися фізкультурою і спортом та загартовуватися. І дали такий наказ дошкільникам:

Вам долать нові вершини,
Ви – майбутнє України!
Щоб творити, працювати,
Про здоров’я треба дбати!