Семінар вчителів математики та інформатики

29 жовтня 2019 року на базі Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся семінар учителів  математики та інформатики з проблеми «Сучасні підходи до організації навчання».

У роботі  семінару взяли участь вчителі закладів загальної середньої освіти  (усього – 8 осіб).

Відповідно до програми заходу розглянуто такі питання: нормативно-правове, навчально-методичне, матеріально-технічне забезпечення  навчально-виховного процесу; сучасні підходи до організації навчання; результати ДПА, що проводилась у формі ЗНО; підготовка до районного етапу олімпіади; участь учнів та педагогів у фахових конкурсах.

Для вчителів було проведено анкетування з метою  визначення рівня сформованості  вмінь та навичок саморозвитку.

Наприкінці семінару були підведені підсумки та розроблені спільні пропозиції та рекомендації.

Семінар пройшов у творчій співпраці.