Вітання секретаря селищної ради з Днем працівника соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаю Вас з професійним святом! Ваше свято – це чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності. . Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, ви ті, хто прагне допомогти і підтримати кожного.
Бажаю щоб ваша неоціненна праця приносила вам задоволення і заслужену повагу тих, кому ви віддаєте душевне тепло. Здоров’я і щастя, успіхів у роботі, достатку, миру та злагоди Вам.

З повагою,                                                                                                                                                           секретар селищної ради             Галина Шульгіна