Методичний актив класних керівників

Дата: 30.10.2019 16:34

30 жовтня 2019 року на базі Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся методичний актив класних керівників на тему: «Формування правової культури школярів у процесі духовного становлення та розвитку особистості».

У роботі  засідання взяли участь класні керівники закладів загальної середньої освіти Доманівської селищної ради.

Методичний актив розпочався цікавою вправою «Овації», далі пройшли тест «Який капелюшок ви обрали». Перейшли до гри «Пазли», склавши їх учасники прочитали вислів  відомого американця Дж. Д. Селінджера «Маленькі дітлахи  граються ввечері  на величезному полі  в житі...  А я стою  на самому краю скелі, над прірвою, розумієш? І моє діло — ловити дітлахів, щоб вони не зірвалися в прірву. Розумієш, вони граються і не бачать, куди біжать, а тут я підбігаю та ловлю їх,  щоб вони не зірвалися. От і вся  моя робота. Стерегти дітей над прірвою в житі». Вдумавшись в ці слова, чітко бачиш головне завдання класного керівника.

Сучасній школі потрібен новий тип учителя, який би інакше визначав пріоритетні напрями своєї роботи, зосереджував увагу на головній спрямованості педагогічної професії — бути вихователем дитини в широкому розумінні цього слова.

Створили колаж – портрет сучасного  класного керівника.

Влаштували інтерактив.  Працюючи в групах, розмірковували  разом над певними питаннями удосконалення роботи класного керівника.

1. Позитив у роботі класного керівника.

2. Проблеми у роботі класного керівника

3. Як зробити ефективнішою роботу методичних об’єднань, семінарів?

Розглянули проблемне питання: «Булінг в Україні та світі». Висловили своє бачення шляхів протидії насильницької моделі поведінки у дитячому середовищі.

Познайомилися з новим видом колективної справи браунбег-семінаром.

На завершення роботи організатори провели руханку «Я – класний керівник».

Хочу подякувати усім учасникам за активну співпрацю, цікаві креативні думки та ідеї, чудову творчу атмосферу.