У Доманівському ДНЗ №2 «Сонечко» проведено свято осені

Дата: 23.10.2020 13:29

Фото без описуКожне свято для дітей – справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення. В Доманівському ДНЗ №2 «Сонечко» стало  традицією  проводити  свято осені.  Цього року воно розпочалося  21  жовтня з молодшої групи «Красуня Осінь до малят прийшла» і своєю змістовністю та різноманітністю спонукало піднесенню святкового настрою всіх присутніх у прикрашеній з любов’ю  залі. Вихователі та музичний керівник створивши неповторну атмосферу свята поринули разом зі своїми вихованцями у неповторний осінній колорит у піснях, таночках  в яких діти показали свої творчі здібності, а педагоги свою майстерність по підготовці дітей до свята, передати настрій осінньої пори, коли природа готується до зими.

Завітала до святково одягнених вихованців і сама винуватиця свята - «щедра осінь», яка розважала малят, а на завершення вона усіх почастувала своїми дарами - смачними яблуками та грушами. В свою чергу вихованці закладу зустріли її танцями та піснями прославляючи осінь за її красу та врожаї.