Робота з профілактики асоціальної (девіантної) поведінки та попередження злочинності серед підлітків Доманівської селищної ради

Дата: 27.10.2020 15:37

Фото без описуДля неповнолітніх та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі 27 жовтня, у рамках співпраці провідним спеціалістом юридичного відділу виконавчого органу Доманівської селищної ради Оленою Андрєєвою та старшим інспектором Доманівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області старшим лейтенантом внутрішньої служби Юлією Вавреняк, проведено роботу з профілактики асоціальної (девіантної) поведінки та попередження злочинності серед  підлітків.

Юлією Вавреняк з метою обізнаності міри відповідальності, у разі повторного злочину, ознайомлено підлітків з Кримінальним кодексом України та правовими наслідками, які чекають у разі скоєння повторних злочинів чи адміністративних правопорушень.

Оленою Андрєєвою, з метою попередження протиправних дій у майбутньому, надано рекомендації щодо ведення здорового способу життя, взаєморозуміння між членами родини, спілкування з батьками та однолітками, взаємовідносин з оточуючими людьми.

На завершення учасникам заходу надані буклети профілактичного напрямку та інформація щодо служб, організацій та установ, до яких можна звернутись за відповідною допомогою.