Вітання від творчого колективу «Покоління Z» Доманівського Будинку дитячої творчості.

Дата: 14.02.2021 12:56

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме в цей день святкують річницю виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.

Вітаємо воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з 32 річницею виведення радянських військ з Афганістану та з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Щиро бажаємо Вам і Вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

Цього дня ми схиляємо голови перед воїнами, які завершивши свій інтернаціональний обов’язок, повернулися героями або не повернулися зовсім…

Ми захоплюємося тими, хто пройшов Афганістан, Ірак, Югославію, Ліван та інші держави світу з миротворчою місією, не осоромивши своєї честі та гідності. Наших співвітчизників і досі згадують з вдячністю та повагою у багатьох куточках світу. Вам не треба розповідати про ціну мирного неба – ви її знаєте. Ваш подвиг та військовий досвід є гідним прикладом патріотизму для сучасних воїнів, що захищають кордони нашої держави, а патріотизм для вас – не порожній звук, це рідна земля, рідне місто, село, рідна Україна!