Звернення Доманівського селищного голови з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 14.02.2021 13:14

15 лютого в Україні відзначатиметься День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

За  хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство наші земляки – воїни інтернаціоналісти заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни-миротворця.

Їх звитяжний шлях — яскраве втілення вічних ідеалів мужності, благородства, високої внутрішньої краси воїна. В шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув, з вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд.

Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, родинного благополуччя, упевненості, щастя, миру і добра.

З повагою

селищний голова                                                          Віктор ВЛАСЮК