До відома пільговиків Доманівської селищної ради!

Дата: 22.02.2021 21:36

На виконання програми соціального захисту населення Доманівської селищної ради «Турбота» на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23.12.2020 року № 7, з 01.03.2021 року на території селищної ради починає діяти безкоштовне перевезення окремих пільгових категорій населення.

Право на безкоштовний проїзд на автобусних маршрутах  приміського сполучення ( а  також міжміського на територіях, де немає  приміського ) мають такі категорії громадян:

• особи з інвалідністю внаслідок війни;

• учасники бойових дій ;

• особи з інвалідністю І та ІІ груп, діти з інвалідністю;

• особи,які супроводжують інвалідів І групи або дітей – інвалідів

( не більше одного супроводжуючого);

• особи з інвалідністю загального захворювання І групи з діагнозом  «хронічна ниркова недостатність»;

• особи з онкозахворюваннями ;

• громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ категорій ( ліквідатори).

Особам перерахованих вище категорій для безкоштовного проїзду видаються талони відповідного зразка. Для отримання талонів  необхідно особисто надати такі документи:

• оригінал та копію паспорта ;

• оригінал та копію ідентифікаційного номера ( коду);

• оригінал та копію посвідчення, що підтверджує статус особи

( для осіб з інвалідністю І групи з діагнозом «хронічна ниркова недостатність»   та для онкохворих -   оригінал довідки з лікарні із вказанням діагнозу).

Видача талонів проводиться працівниками відділу соціального захисту та охорони здоров’я Доманівської селищної ради та спеціалістами з соціальної роботи за місцем реєстрації пільговика :

• жителям смт. Доманівка, с.Зброшкове, с. Забари, с Чорталка  -   за адресою: смт.Доманівка ,вул. Центральна , б.55, каб. №5;

• жителям колишніх Володимирівської, Зеленоярської, Маринівської , Петропавлівської , Царедарівської, Щасливської сільських рад у приміщеннях колишніх сільських рад .

Здійснювати безоплатний проїзд визначеним категоріям громадян можна за такими маршрутами , що обслуговуються ФОП Устименко Л.Г.:

• « Доманівка – Первомайськ»;

• «Доманівка – Вознесенськ»;

• «Доманівка – Маринівка»;

• « Сирове- Одеса».

При посадці в автобус пільговик має обов’язково пред’явити водієві посвідчення , що підтверджує його статус та право на пільги, та надати талон встановленого зразка, виданий уповноваженою особою відділу соціального захисту та охорони здоров’я Доманівської селищної ради.

За додатковою інформацією з даного питання можна звертатися до  відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради особисто або за телефоном 0664067862.

Особам, які зареєстровані та проживають на території колишніх сільських рад, що увійшли до складу Доманівської селищної ради , звертатися до старост або спеціалістів з соціальної роботи.

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я    Доманівської селищної ради