90 років – славний ювілей!

В суботу 18 липня жителька нашої громади, неймовірна жінка Чепелюк Любов Андріївна  відзначала свій славний ювілей – 90 років!

13:13 20.07.2020

До уваги жителів громади!

Доманівський РС УДМС повідомляє про те, що для реалізації вимог Доручення ДМС України від 15.06.2020 року №Д/63/1-20 «Про проведення Інформаційної кампанії» щодо популяризації серед населення в межах району оформлення паспорта громадянина України у формі М-картки перелік необхідних документів та вартість послуг

14:30 10.07.2020

До уваги відвідувачів ринку смт Доманівка!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Доманівської селищної ради від 22 червня 2020 року №58 «Про визначення земельної ділянки для проведення торгівлі живими тваринами та сільськогосподарською птицею» визначено земельну ділянку для продажу живих тварин та сільськогосподарської птиці, яка розташована за адресою: смт Доманівка, вул. Жовтнева, 1а, Доманівський район, Миколаївська область,

10:08 10.07.2020

ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

На виконання п.5 постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 р. №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг в грошовій формі» ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» повідомляє, що з 01.06.2020 року ціна на газ для населення Миколаївської області становить 2,783996 грн. за 1 м3 з урахуванням ПДВ.

16:26 01.07.2020

Затверджено нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення

У зв’язку зі зміною вартості складових витрат на послуги водопостачання та водовідведення (енергоносії), з метою приведення тарифів у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, на підставі звернення комунального підприємства «Доманівське», виконавчий комітет Доманівської селищної ради своїм рішенням від 30 червня 2020 року затвердив нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

15:25 01.07.2020

Шановна молодь Доманівської громади!

Прийміть щирі вітання зі святом. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.

16:20 26.06.2020