Обговорили питання цивільного захисту населення

Дата: 20.09.2022 14:14

20 вересня, відбулась робоча зустріч-нарада  керівництва Вознесенського РУ ГУ ДСНС України у Миколаївській області та Доманівської селищної ради на якій розглянуті питання цивільного захисту населення Доманівської громади, шляхи вирішення викликів сьогодення, підвищення рівня протипожежної безпеки в населених пунктах громади, проведення широкого спектра інформаційно - роз’яснювальних заходів серед населення громади з залученням інтернет-ресурсів, надання методичної допомоги, проведення часів безпеки життєдіяльності населення в умовах військового стану в закладах освіти громади, приведення наявних укриттів (простіших укриттів, ПРУ) в стан готовності для використання за призначенням цивільного захисту та інші питання. Представники Вознесенського РУ ГУ ДСНС у Миколаївській області передали п’ять комплектів бойового спорядження для екіпіровки  добровільного пожежного формування (ДПК) в с. Маринівка на базі Маринівського КП «Маринівське-1». Сторони погодили напрямки розвитку взаємовідносин та плідної співпраці щодо покращення стану цивільного захисту Доманівської громади.