Вітання Доманівського селищного голови Віктора Власюка з 31 - річницею Незалежності України

Дата: 24.08.2022 07:04

Фото без описуШановні жителі Доманівської громади! Вітаю Вас з найвеличнішою датою нашої Батьківщини – Днем Незалежності України. Цьогоріч опалене війною свято ми відзначаємо по особливому, під звуки сирен та вибухи снарядів. Але ми українці, ми потомки славетного козацького роду, нас не залякати, не позбавити Волі та жаги до життя, не загасити прагнення здобути дітям щасливе майбуття у рідній, процвітаючій країні. Впевнений, саме такою Україна стане найближчим часом.

Ми боремось і перемагаємо! Ми проженемо ворога з нашої землі, відбудуємо, відновимо і Україна стане комфортною європейською державою

Від усього серця зичу усім українцям міцного здоров’я, незламного духу у відстоюванні Незалежності і територіальної цілісності України, найскорішої Перемоги над окупантами.

Ворог підступний, він не може здолати наших Героїв на передовій, то ж стріляє по дітям, не захищеним людям. Бережіть себе, не відвідуйте людні місця, намагайтесь постійно перебувати біля місця, яке можна використати як укриття. Правда, Добро обов’язково переможуть. Все буде добре!

Слава Україні! Героям слава!