Кімната психологічної підтримки та соціальної реабілітації готова допомогти всім, хто потребує підтримки.

Дата: 14.12.2022 14:32

Проект «Психосоціальна підтримка соціальних інституцій партнерських громад», який Доманівська селищна рада впроваджує разом з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) набирає обертів.

Більше місяця молоді психологи центру надання інтегрованих соціальних послуг проходили стажування у досвідченої команди висококваліфікованих психологів проекту.

З 9 до 11 грудня у створеній кімнаті психосоціальної підтримки психологиня проекту проводила майстер класи по роботі з різними категоріями громадян: внутрішньо переміщеними особами, дітьми, військовими, людьми, які постраждали від насильства, які опинились в складних життєвих обставинах.

По завершенню навчання ми раді вам повідомити, що кімната психологічної підтримки та соціальної реабілітації готова допомогти всім, хто потребує підтримки.

Запрошуємо вас відвідати цікаві кіно тренінги, ароматерапії, роботу з метафоричними картками, та багато інших видів психологічної підтримки:

смт Доманівка, вул. Центральна, 55, конт.тел.: 0997427902