Знову трагічна звістка з фронту!

Дата: 01.12.2022 16:35

Знову страшна звістка обпікає болем наші серця – у бою за незалежність України з російським окупантом загинув наш земляк з с. Маринівка – Денисюк Олександр Юрійович, 2001 р.н.

Жодними словами не вгамувати пекучий біль втрати та не загоїти рани в душі. Світлий спомин про мужнього Воїна залишиться в наших серцях. Глибокі співчуття батькам…

В лютому цього року був мобілізований до лав ЗСУ, де мужньо тримав оборону, але життєва стежина юного Захисника обірвалась.

Розділяємо всім серцем біль непоправної втрати. Справжній Герой, який віддав життя за Україну!

Вічна пам'ять про Олександра зберігатимуть усі, хто його знав, товаришував та мріяв про щасливе майбутнє у вільній країні.

Світла та вічна пам'ять тобі, наш Герою!

Дякуємо за Україну!