Проведено рейд щодо виконання протиепідемічних заходів

Сьогодні, 14 лютого, робочою групою селищної ради з дотримання карантинних вимог проведено рейд щодо виконання протиепідемічних заходів у закладах торгівлі, перукарнях селища Доманівка (10 об’єктів) - проведено роз’яснювальну роботу, надано методичні рекомендації.

15:02 14.02.2022

У Доманівській громаді розпочав роботу Дитячий будинок сімейного типу

За рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та на підставі Розпорядженням Вознесенської райдержадміністрації від 24.01.2022 року №6-р на території Доманівської селищної ради 1 лютого 2022 року почав функціонувати Дитячий будинок сімейного типу.

11:20 02.02.2022

29 січня – День пам’яті полеглих у бою під Крутами

Бій під Крутами – бій за майбутнє України. Читаючи сторінки історії, душу сповнює біль і гордість за українську молодь, її самовіддану любов до рідної землі. Минуло 104 років, але досі невідомі імена всіх загиблих Героїв.

08:34 29.01.2022

Вшанували пам'ять жертв Голокосту

Сьогодні, 27 січня, секретар Доманівської селищної ради Вікторія Кузніченко, голова Доманівської організації ветеранів України Раїса Осадчук та члени організації Наталія Фалько, Валентина Скорбенко вшанували пам'ять жертв Голокосту покладанням квітів до пам'ятних знаків.

16:36 27.01.2022

Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді

Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.  Де та як швидко отримати потрібну послугу, підкаже Гід з державних послуг.

08:30 27.01.2022