Підсумкова зустріч з партнерами проєкту «Програма Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України»

Дата: 27.12.2022 15:31

27 грудня 2022 року за участі керівника компоненту проєкту «Програма Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України» Маргарете Якобі,  куратора  проєкту Тетяни Гвоздь шість громад Миколаївської області, в тому числі і Доманівська селищна рада підвели підсумки співпраці з Програмою, яка фінансується Європейським Союзом і Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини та реалізується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zussammenarbet (GIZ) GmbH.

Завдяки проєкту «Програма Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України» Доманівські заклади охорони здоров’я та соціального захисту сьогодні стали в громаді оазисами цивілізації. Якби не лютував ворог, якби не намагався нас залякати, влаштувати нам повну темряву, працюємо  і плануємо розвиток громади.

Передані партнерами генератори забезпечують електроенергією, станції очистки води – чистою питною водою, медичне обладнання допомагає правильно діагностувати захворювання, кімната психосоціальної підтримки вже приносить людям таку потрібну зараз допомогу.

В проєкті «Програма ЄС Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України» беруть участь 2 заклади охорони здоров’я та 3 заклади соціального захисту нашої громади.

В ході зустрічі кожна громада представила свої результати співпраці з Проєктом, обговорили плани на майбутній рік.