Арт-терапія для дітей

Дата: 06.01.2023 09:39

У Доманівській громаді працює кімната психосоціальної підтримки, яка створена завдяки співпраці Доманівської громади з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, (Проєкт «Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України»).

Психологи Комунального закладу «ЦНІСП» Доманівської селищної ради надають послуги психологічного розвитку для дітей. Для цього є всі необхідні матеріали: дитячий куточок їз спеціальним покриттям підлоги, метафоричні карти, арт-терапії, дошка, проєктор, та великий стелаж із додатковими матеріалами.

Так, напередодні Нового року, проведено кінотренінг для дітей. Після перегляду мультфільму, психологами були застосовані методики арт-терапії, для покращення психоемоційного стану дітей.

За бажанням всі батьки можуть приводити своїх діток, для  розвитку  та корисно проведеного часу. Адреса смт Доманівка, вул. Центральна, 55, телефон 0997427902.