До відома внутрішньо переміщених громадян.

Повідомляємо, якщо є бажання самостійно виростити  та забезпечити родину  овочевою  продукцією,  просимо  звертатися  до  відділу  економіки,  розвитку   сільських  територій  та земельних відносин  Доманівської селищної ради,  який   знаходиться   у  приміщені  селищної ради  (1- поверх).

15:15 06.04.2022

Доманівщина попрощалась з Станіславом Рубаном

Сьогодні, 3 квітня Доманівщина зі скорботою та болем у серці прощалася із загиблим військовослужбовцем - Героєм Станіславом Юрійовичем Рубаном. У свої 29 років, він ще багато корисного міг би зробити для своєї сім'ї та країни, але захищаючи її свободу і незалежність, віддав найцінніше – своє молоде життя.

17:50 03.04.2022

Звернення Доманівського селищного голови

Шановні жителі громади! Хочу подякувати всіх і кожного окремо за розуміння ситуації та за підтримку. Особливо в перші дні, в перші тижні війни, було дуже важко. Прилавки магазинів та аптек пусті, банки не працюють. А саме головне, жахливі новини з усіх фронтів. Шок, жах, а подекуди і відчай. Лише завдяки Вашій підтримці, нашій згуртованості, дисципліні вдалося втримати стабільність. За цей короткий період в Доманівській територіальній громаді відновлено всю логістичну роботу. В магазинах є  все необхідне. В аптеки завозяться ліки.

10:30 31.03.2022

Громадяни України зобов’язані не здійснювати дії, які  несуть  загрозу  об’єктам  критичної інфраструктури

Громадяни України зобов’язані не здійснювати дії, які несуть загрозу об’єктам критичної інфраструктури

Об’єднані енергетичні системи України - це сукупність об’єктів критичної інфраструктури та систем державного значення, які є важливими для економіки, національної безпеки та оборони, порушення функціонування яких може завдати шкоди життєво важливим національним інтересам.

10:00 31.03.2022

Важлива інформація

У зв’язку з Указом Президента України  про продовження воєнного стану  повна заборона на продаж алкогольних напоїв  на території Доманівської територіальної громади буде діяти до 24 квітня 2022 року.

14:56 25.03.2022

Звернення Доманівського селищного голови до підприємців громади

Дорогі земляки! Війна завдала економіці країни болючого удару.  Всі ми розуміємо наскільки сьогодні важливо вчасно підставити плече.  Багато підприємців, власників земельних паїв вже сплатили податки. Їх так потребує сьогодні армія, зранена економіка, співвітчизників, які залишились без домівок.

09:56 24.03.2022

Спалювати листя та суху траву – суворо заборонено!

Жителі Доманівської громади будьте свідомими у важкий для країни час та у жодному разі не випалюйте рослинність на присадибних ділянках, не спалюйте сміття, не розводьте багаття у лісових масивах та будьте вкрай обережні при поводженні з вогнем. Пам’ятайте, такі дії можуть призвести до масштабних пожеж та тяжких наслідків.

15:29 21.03.2022