Доманівські спортсмени здобули перші місця!

Дата: 22.05.2023 16:54

20 травня, в с.Новокрасне Арбузинської громади відбулися відкриті спортивні ігри з нагоди вшанування пам'яті  Героя - земляка В.І.Величка та відзначення Дня Європи в Україні. В спортивному заході взяли участь  команди Доманівської ДЮСШ з міні - футболу та шахів. В змаганнях з міні - футболу серед учнів 3-4 класів брали участь п'ять команд, за таблицею результатів зіграних ігор юні футболісти Доманівської спортивної школи вибороли перше місце, (тренери Ігор Дерев'янко та Григорій Туровський). Кращим гравцем визнаний Кирило Селезнєв (с.Маринівка).

В змаганнях з шахів Доманівську громаду представляли юні шахісти, це - Сергій Бєльченко та Валентина Кравченко. В шаховій  "боротьбі" змагалися чотири команди. В особистій першості доманівські шахісти посіли перші місця.

Вітаємо наших юних спортсменів із Перемогами!!!