До відома громади!

Не лякайтесь, води в центрі Доманівки немає через звичайну поломку. Працівники КП «Доманівське» вже працюють та відновлюють водопостачання.

09:30 02.03.2022

Звернення педагогічних колективів Ліцею «Успіх» та  ліцею «Перспектива» до жителів Доманівської громади

Звернення педагогічних колективів Ліцею «Успіх» та ліцею «Перспектива» до жителів Доманівської громади

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!     В цей важкий для країни час ми висловлюємо підтримку і подяку Збройним силам України – рідні наші воїни – ви найкращі, ви мужні, ви герої!

10:12 01.03.2022

Шановні громадяни!

Уважно слухайте оголошення. Ніяких диверсійних груп на території Доманівської громади немає, але всі мають бути уважними. Без потреби не виходити на вулиці. Рух після 19:00 години дозволений лише за спецперепустками.

13:39 28.02.2022

Для тих, хто хоче допогти теробороні

Рахунок для перерахування коштів на забезпечення територіальної оборони. Незалежна асоціація сільгосптоваровиробників та підприємців Доманівського району ЄДРПОУ 38165471, неприбуткова установа р/р UA8832646100000 26000109402805 ТВБВ 310014/015 філія МОУ АТ"Ощадбанк" Призначення платежу : для забезпечення тероборони.

12:26 28.02.2022

Увага! Терміново до відома громадян!

До відома громадян!  Ворог міняє тактику. Їм не вдалось заволодіти жодним обласним центром, жодним великим містом, тому використовують розвідувально-диверсійні групи.

10:36 28.02.2022

До уваги жителів громади! у Доманівській селищній раді створюється волонтерський пункт допомоги

Шановна громадо! Багато бажаючих звертаються з бажанням допомогти нашим захисникам, Тому для координації всіх дій та допомозі нашим хлопцям, у Доманівській селищній раді створюється волонтерський пункт допомоги.  Координатор: Гуровська Людмила, тел. 0663401303.

10:35 28.02.2022

До відома жителів громади

На території нашої громади не було помічено жодного російського солдата та ворожої техніки. Пересуваються лише наші військові.

09:28 28.02.2022