Безпекова мережа з обміну досвідом

Дата: 23.05.2023 14:31

Доманівська селищна громада стала однією з переможців конкурсного відбору «U-LEAD з Європою» на участь у мережі з обміну досвідом створення безпекового простору.  @U-LEAD з Європою

Програма U-LEAD отримала 110 заявок на конкурсний відбір і лише 24 наймотивованіші громади із 13 областей України  стали переможницями та приєдналися до мережі.

23 травня 2023 року, наша команда взяла участь у першому семінарі мережі.  Сьогодні фізична, економічна, інформаційна та цифрова безпека надзвичайно актуальні для кожного члена громади. Завдяки досвіду експертів «U-LEAD з Європою» Доманівська громада зможе розробити ефективну, дієву  Програму  безпекового простору  громади.

Інформація про результати конкурсного відбору https://u-lead.org.ua/news/212