До відома громадян!

Відповідно до розпорядження Вознесенської РВА від 02.05.2022 року №57-р з 3 травня 2022 року на території Вознесенського району комендантська година діє з 22:00 години до 05:00 години.

13:35 02.05.2022

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН щодо надання послуг у сфері громадянства та міграції

Відповідно до інформації, отриманої Мінцифри на лист від 15.03.2022 №1/04-3-1930 від центральних органів виконавчої влади, в період дії воєнного стану та протягом одного місяця після його припинення, у регіонах, де не ведуться активні бойові дії наразі надаються наступні послуги у сфері громадянства та міграції:

15:20 29.04.2022

«Я прагну стати добровольцем»

ДСНС України, на допомогу місцевим органам влади, на сайті https://dmpo.dsns.gov.ua/ у розділі «Я прагну стати добровольцем» розмістили анкету “Я прагну стати добровольцем-рятувальником з питань цивільного захисту” для громадян, які бажають брати участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

11:36 28.04.2022

26 квітня – День Чорнобильської трагедії.

Сьогодні відзначається 36-та річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції. 26 квітня є днем пам’яті про саму катастрофу і загиблих в ній, а також героїзму працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей причетних до ліквідації наслідків аварії.

14:41 26.04.2022

Шановні жителі громади!

Сьогодні весь світ намагається допомогти нашій державі вистояти, захистити українських людей від біди. В країні і за її межами працюють тисячі волонтерських центрів. Дехто вбачає в цьому фури з іноземними  продуктами та брендовими речами, але насправді це не так. Гуманітарна допомога – це речі і продукти, якими поділились не байдужі люди. Коли селищна рада привезла для п’яти громад Вознесенського району гуманітарку з Тернопільщини, на кожній банці з домашньою консервацією, на кожному відрі з варениками, які дбайливо виготовили тернопільські господині, були прикріплені маленькі конвертики з посланням солдату, написані дитячою рукою. Звичайно, ця допомога була направлена військовим, які перебували на нашій території, передана нашим хлопцям на передову.

09:28 26.04.2022

До відома громадян!

Відповідно до Правил  рибальства на період масового ходу і нересту риби на період з 1 квітня до 30 червня 2022 року включно ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

14:43 22.04.2022

Скасування оголошення про проведення конкурсу.

Центр надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради, повідомляє, що наказом № 14 від 18.04.2022 року проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста Центру надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради, оголошеного наказом № 12 від 08.04.2022 року скасовано.

14:31 19.04.2022

УВАГА!

Шановні мешканці Донецької та Луганської областей!

11:50 18.04.2022